Skip to content

مرداد ۵, ۱۳۹۱

اینترنت با سرعت ۳۰۵Mbps توسط اپراتور Comcast در آمریکا عرضه شد

کامکست اینتنرنت 305 مگابیت بر ثانیه عرضه می کند

رقابت شدید آی اس پی های آمریکایی” — بر خلاف کشورهایی مثل ایران،در کشور آمریکا راقبت بر سر افزایش سرعت اینترنت بسیار شدید است و اپراتورهای با سرعت های خیره کننده ای به رقابت با یکدیگر می پردازند.در این میان کامکست،یزرگترین اپراتور کابلی آمریکا اعلام کرد که اینترنت با سرعت ۳۰۵ مگابیت بر ثانیه را برای شهروندان عرضه می کند که ۵ مگابیت بر قانیه بیشتر از سرعت ارائه شده توسط Verizon FiOS هست.

این سرویس در شمال آمریکا هم اکنون قابل دسترسی و طبق اعلام گزارش بلومبرگ قیمت سرویس Comcast’s 305Mbps در ماه ۲۹۹٫۹۵ دلار می باشد که این درحالی است که این سرویس نسبت به قیمت سرویس ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه ی ورایزون که ۲۰۴٫۹۹ دلار در ماه می باشد،مقداری بیشتر است.

افزایش سرعت اینترنت یکی از شاخصه های اصلی توسعه ی تجارت الکترونیکی و سرویس های ایده ای بر پایه ی وب می باشد که هر چقدر میزان رقابت در این عرصه بیشتر باشد،میزان پیشرفت کشور در زمینه های مختلف وابسته به اینترنت نیز روز به روز بیشتر می شود و شاهد رشد یکباره ی فناوری هستیم.

این رقابت شدید در بین اپراتورهای آمریکایی و نظارت دقیق FCC بر روی عملکرد آنها باعثا ایجاد رقابتی سالم و افزایش نشاط در جامعه خواهد شد.

Comments are closed.

Free WordPress Themes
WordPress Themes